15.05.2018

Niezwykłe pudełko- paczuszka maluszkaJakie uczucia towarzyszą narodzinom dziecka?

Szczęście - na pewno i przede wszystkim. Niepewność - zdecydowanie, zwłaszcza, jeśli zostaje się rodzicami po raz pierwszy. Niepokój - oczywiście i nic w tym dziwnego, bo bycie rodzicem to najbardziej odpowiedzialna z życiowych ról.

Czy można młodym rodzicom zapewnić bezproblemowy wychowawczy start? Nie, bo piękno rodzicielstwa, to poza tym niepohamowanym szczęściem, również wszystkie dodatkowe troski i niepewności. Przeżycia, których żadna mama i żaden tata, mimo wszystko, za nic nie oddadzą.

Młodych rodziców można jednak wspierać. Jak?

Kompletując dla nich specjalną wyprawkę - taką, która zapewni im spokój, a ich maluchowi - bezpieczeństwo. Brzmi górnolotnie? Być może, ale mamy mocne podstawy, aby takich słów używać. Paczuszka Maluszka, to bowiem wyprawka jedyna w swoim rodzaju.

Paczuszka Maluszka to nie tylko najwyższej jakości akcesoria dla niemowląt zapakowane w funkcjonalne pudełko. To również łóżeczko, w którym maluch bezpiecznie prześpi pierwsze miesiące swojego życia.

Pudełkowe łóżeczka już od wielu lat są prezentem, jaki od rządu otrzymuje każda fińska mama. Naszym marzeniem jest zaszczepić tę tradycję również w Polsce.

Z pewnością zastanawiacie się w tej chwili, dlaczego dzieci miałby spać w pudełkach, zamiast w zwykłych łóżeczkach? Przyczyna jest bardzo prosta - czują się w nich bezpiecznie. Statystyki mówią same za siebie - Finlandia ma najniższy odsetek przypadków syndromu nagłej śmierci łóżeczkowej na świecie.

Dzieci śpiące w pudełkowych łóżeczkach czują się bezpieczne, a ich rodzice są spokojni, że robią wszystko, aby zapewnić swojemu maluchowi zdrowy sen. Chcemy, aby w ten sposób mogli poczuć się wszyscy rodzice w Polsce. I mimo, że do tego celu, droga jest długa, wierzymy, że się uda.


Obsługiwane przez usługę Blogger.